[paev-auth-btn]
[paev-auth-btn]

معرفی سایت pppoker پی پی پوکر

معرفی سایت pppoker پی پی پوکر
4.0
در پی پی پوکر می توانید با دوستان و خانواده در باشگاه خصوصی خود بازی کنید و منحصر به فردترین و شخصی ترین تجربه پوکر آنلاین را داشته باشید. انواع مختلف پوکر محبوب مانند NLH، PLO، OFC و موارد دیگر در این سایت موجود است. هم چنین شما می توانید باشگاه خود را رشد دهید و واجد شرایط رویداد های زنده PPPoker باشید. علاوه بر این، می توانید در مسابقات با بازیکنانی که از سراسر جهان هستند، شرکت کنید و تا سه میز به صورت همزمان بازی کنید.
"قوانین انجمن" به معنای قوانین رفتاری است که بر تعامل شما با خدمات ما و سایر بازیکنان حاکم است که در اینجا قابل مشاهده است. «شرایط ویژگی» به معنای هر قانون دیگری مربوط به سرویس‌های خاص، مانند پلتفرم‌ها و APIها، برنامه‌های کاربردی برای دستگاه‌های تلفن همراه، انجمن‌ها، مسابقات، اشتراک‌ها یا برنامه‌های وفاداری است که ممکن است منتشر کنیم
4.9 / 5.0
معرفی سایت pppoker پی پی پوکر
سرعت برداشت
بونوس و افر
امنیت
نرم فزار & بازی
پشتیبانی
ویدیو توضیحات

2002

ℹ️ نام سایت

PPPOKER

🔗 شبکه

وب و اپلکیشن

🌐 لینک وب سایت ثبت نام و ورود
🎂 شروع فعالیت
😎 شرکت سازنده
🧾 لایسنس قانون قمار جبل الطارق کمیسیون قمار آلدرنی کنترل بازی Curaçao
📱 دستگاه های سازگار
⚙️ استفاده از نرم افزار
👨‍👦‍👦 حدود تعداد بازیکنان آنلاین

+250

💳 نوع برداشت نا محدود
💳 نوع واریز
🚀 سرعت برداشت

24 ساعت

💸 ریک بک

50%

💲 ارزهای پشتیبانی شده
🌎 زبان
🚧 سقف برداشت

ندارد

💬 پشتیبانی آنلاین

دارد

🤝 افللیت پروگرمر
دارد

سایت پی پی پوکر (pppoker) چیست؟

PPPoker یکی از بزرگ ترین پلتفرم های پوکر آنلاین مبتنی بر باشگاه خصوصی در جهان است. این سایت در سال 2016 راه اندازی شد و تلاش می کند تا بهترین تجربه پوکر را به میلیون ها بازیکن واقعی در از بیش از 100 کشور ارائه دهد و رضایت آن ها را جلب کند.

 

آیا سایت PPPoker قانونی است؟

 

پی پی پوکر یک پلتفرم بازی آنلاین پوکر است که توسط Gaming Laboratories International) GLI) تایید شده است. علاوه بر این، توسعه ‌دهندگان پی پی پوکر هرگونه کلاهبرداری در پلتفرم خود را جدی می‌گیرند؛ به همین دلیل آن ها یک تیم قوی ضد کلاهبرداری دارند که دائماً به دنبال ربات‌ها و کلاهبرداران می گردد و در صورت مشاهده آن ها را از بازی محروم می کنند.

حتما این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر با پول واقعی در برنامه پی پی پوکر بازی می کنید، باید این کار را در باشگاه های معتبر و قابل اعتماد پی پی پوکر انجام دهید تا نگراناز دست دادن سرمایه خود نباشید.

پس از بازی و انجام فعالیت در باشگاه هایی که نمی شناسید خودداری کنید و این به این دلیل است که پول بازی ها توسط PPPoker مدیریت نمی شود، بلکه توسط صاحبان کلوپ ها مدیریت می گردد. بنابراین، مهم است که فقط در باشگاه های معتبر پی پی پوکر بازی کرده و تنها آن ها اعتماد کنید. هنگام عضویت در یک باشگاه، ریسک نکنید و فقط باشگاه هایی را انتخاب کنید که بازخورد های خوبی دارند.

 

ماموریت های سایت پی پی پوکر

ماموریت ‌های پی پی پوکر چالش‌های آسانی هستند که به شما کمک می‌کنند تا سکه هایی را به عنوان پاداش دریافت کنید. برخی از ماموریت هایی که این سایت برای باز کردن قفل سکه ها به شما می دهد عبارتند از: بازی در یک تورنمنت، معرفی و اضافه کردن پنج دوست به سایت و… همان طور که می بینید، این ها چالش های بسیار ساده ای برای کسب امتیاز هستند تا شما بتوانید به محتوای برنامه دسترسی بهتری داشته باشید.

هنگامی که پشت میز هستید، اگر روی آواتار حریف خود کلیک کنید، می توانید اطلاعات جالبی را بفهمید که به شما کمک می کند رقیبی را که در مقابل آن قرار گرفته اید را بهتر بشناسید. اطلاعات ارزشمندی مانند درصد VPIP (یعنی درصد زمانی که بازیکن قبل از فلاپ پول در پات می‌گذارد)، همه دست‌ها و همه بازی‌هایی که حریف شما انجام داده است را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

با این حال، برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد بازیکنان و حریفان، به سکه نیاز دارید تا به شما کمک کند که حساب های بیشتری را در مورد حریفان خود بررسی کنید. هم چنین مکان دیگری که در آن می توانید سکه برنده شوید، بخش مسابقات بین المللی است که در آن سکه و گاهی کارت‌هایی را برای باز کردن قفل اطلاعاتی حریفان خود، پاداش می گیرید.

 

معرفی اپلیکیشن سایت pppoker

اپلیکیشن این سایت یک برنامه محبوب است که به بازیکنان اجازه می‌دهد باشگاه‌های پوکر خصوصی ایجاد کنند و تا بتوانند با دوستان، خانواده یا سایر علاقه‌ مندان پوکر از سراسر جهان بازی کنند. هدف این برنامه کمک به بازیکنانی است که دوست دارند پوکر را در محیطی امن و بدون خطرات و حواس‌ پرتی‌های ناشی از میزهای اجتماعی بازی کنند.

با بازی‌های این برنامه، بازیکنان می‌توانند انواع بازی‌های پوکر از جمله تگزاس هولدم، اوماها و پوکر چینی را انجام دهند و تنظیمات بازی را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنند. این سیستم آسان و کاربرپسند است و برای بازیکنان در تمام سطوح، از مبتدی تا متخصص، قابل دسترسی است. بنابراین، چه یک بازیکن با تجربه پوکر باشید و چه تازه شروع به کار کرده باشید، این اپلیکیشن برنامه ای عالی برای ارتباط با سایر بازیکنان و لذت بردن از بازی است. برای استفاده از اپلیکیشن مراحل زیر را دنبال کنید:

• نرم افزار کاربردی سایت پی پی پوکر را برای بازی پوکر آنلاین و ثبت نام دانلود کنید.

• عملیات ثبت نام خود را تکمیل کنید.

• اولین واریز خود را انجام دهید و حسابتان را شارژ کنید.

• باشگاه پوکر آنلاین مورد نظر را انتخاب کنید و فعالیت خود را آغاز کنید.

 

مسابقات زنده سایت پی پی پوکر

شبکه بزرگ و گسترده ای از مسابقات زنده توسط PPPoker ارائه شده است و این برای یک برنامه بازی رایگان تا حدودی غیرمنتظره است. اما این شرکت زمان و هزینه زیادی را صرف فعالیت در این زمینه می کند و رویدادهای زنده در آن نقش مهمی را ایفا می کند.

پوکر زنده انحصاری سایت به عنوان مسابقات قهرمانی جهانی PPWC شناخته می شود و اولین سری این رویداد در فوریه 2019 در مانیل کشور فیلیپین برگزار شد که کل هفته شامل بازی پوکر و رویدادهای اصلی و تیم ها بود.رویداد PPWC در سائوپائولو برزیل، در آوریل 2020 برگزار شد. هم چنین در آینده یک رویداد بانوان برگزار خواهد شد و مسابقات تیمی ادامه خواهند یافت.

پی پی پوکر در سال 2019، به طور رسمی همکاری خود را با کروزیرو، یکی از بزرگ ترین باشگاه های فوتبال در کشور اعلام کرد. خرید پایین و تضمین های بزرگ توسط پی پی پوکر تبلیغ می شود؛ بنابراین باید منتظر این رویداد ها باشیم. این موارد رویداد های باز هستند و هر کسی می تواند مستقیما در آن ها شرکت کند و این امکان برای تمامی بازیکنان وجود دارد.

 

معرفی کلاب های PPPoker معتبر

 

• Whitefish Club یکی از بهترین باشگاه ها برای بازی آنلاین پوکر محسوب می شود و دارای چندین میز فعال است. هم چنین   امکان بازی هایی هیجان انگیز و با ریسک بالا در ساعات شلوغی در این کلاب وجود دارد.

• در Club USA Evolution فقط 5 تا 10 میز در بیشتر مواقع فعال هستند، اما حریفانی که با آن ها روبرو خواهید شد افرادی تازه   کار هستند. جالب است بدانید که این یکی از دوستانه ترین اتاق های پوکر آنلاین در جهان است.

• شما بدون شک بازیکنان آسیایی را در کلاب Club Hiroshima پیدا خواهید کرد. در اینجا به یاد روزهای اولیه پوکر آنلاین می   افتید زیرا همه در آن پوکر تگزاس هولدم بازی می‌کنند.

• Club IWP یکی از کلاب های اصلی در Alliance است. IWPیک باشگاه کوچک و دنج با فضایی دوست داشتنی است. در این   کلاب گروه بسیار بزرگی از بازیکنان اروپایی را می توانید پیدا کنید و در میز های فعال، برخی از افراد وجود دارند که برای   سرگرمی با ریسک ‌های بسیار بالا بازی می‌کنند.

• Club Saloon عضو لیگ خصوصی کوچک رویال پوکر است و بازیکنان تایلندی زیادی را در این باشگاه پیدا خواهید کرد. معمولا در این کلاب 8 تا 20 میز در هر زمان باز است و یک مکان ایده آل برای بازی هایی است که میزان پیش بینی پایینی دارند.

• PPPFISH Allianceیکی از بزرگ ترین باشگاه های پی پی پوکر استرالیا است. میز های فعال، مسابقات متعدد و بازی های   پوکر در انواع سبک ها در این کلاب در انتظار شما است.

• Club Fish یک باشگاه خصوصی پی پی پوکر کاملا جدید است و عضو هیچ انجمن پی پی پوکر نیست. این باشگاه جایی است  که بازی های پی پی پوکر با بالاترین ریسک در آن انجام می‌شود.

 

ویژگی های سایت معتبر پیش بینی

امنیت سایت پوکر: کسانی که به منظور کسب درآمد در سایت پوکر بازی می کنند، به دلیل اینکه برای انتقال پول باید اطلاعات شخصی و مالی خود را در سایت ارائه دهند، باید در این زمینه اطمینان کافی کسب کنند که سایت انتخابی مکانی قابل اعتماد است. برای یافتن این موضوع، باید به تاریخچه و گذشته سایت نگاه کنید. انتخاب بهترین و قابل اعتماد ترین سایت پوکر آنلاین از نظر امنیت یکی از مه مترین مواردی است که باید در مورد نحوه کسب سود در سایت های پوکر در نظر بگیرید.

درگاه بانک مستقیم: یکی دیگر از مهم ترین بخش های یک سایت پوکر آنلاین معتبر، داشتن درگاه بانکی مستقیم است که در انتخاب بهترین سایت پوکر باید به آن توجه کنید. در دسترس بودن این گزینه به کاربر این امکان را می دهد که از گزینه های مختلفی برای شارژ مجدد حساب کاربری یا برداشت پاداش استفاده کند.

تعداد کاربران سایت های پوکر: همان طور که می دانید، بر خلاف برخی از بازی های کازینو، بازی پوکر به بازیکنان زیادی برای انجام بازی نیاز دارد. بنابراین یکی از ویژگی های بهترین سایت پوکر آنلاین این است که کاربران زیادی در میزهای پوکر آن سایت فعال باشند. این موضوع بدان معناست که رقبای زیادی در دسترس شما هستند که می توانید رقابت خود را با آن ها شروع کنید.

سایت پوکر آنلاین و جوایز: یکی دیگر از مزایایی که هنگام استفاده از یک سایت پیش بینی مطمئن تجربه خواهید کرد، دریافت جایزه است. یک سایت پوکر قابل اعتماد با ارائه پاداش به کاربران خود انگیزه بیشتری برای بازی می دهد و وقتی به سطح VIP ارتقا پیدا کردید، سایت باید ویژگی ها و پاداش های ویژه تری مانند پول نقد و غیره را به شما ارائه دهد.

همراه با آفر و توذنومنت های ویژه
4.0
Trust & Fairness
4.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
4.0
Customer Support
4.0 Overall Rating

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.